Aktualności sportowe

sport

Dwa srebra na obornickim piasku!

Dzień po gimnazjalistach – 30 maja 2019 r. – do walki o tytuł Mistrza Powiatu w siatkówce plażowej przystąpili licealiści. Do rozgrywek zgłosiły się cztery zespoły dziewcząt i cztery chłopców. Zawody odbyły się na piaszczystych boiskach w Obornikach Śląskich i … Czytaj dalej Dwa srebra na obornickim piasku!

0 komentarzy

Na plaży słońce niestety nie praży…

29 maja 2019 r. na obiektach OSiR-u w Obornikach Śląskich rozegrano Mistrzostwa Powiatu Trzebnickiego w siatkówce plażowej, w których nie zabrakło również przedstawicieli naszego gimnazjum. Do udziału w imprezie zgłosiło się siedem drużyn powiatu. Mecze rozegrano systemem brazylijskim. W pierwszym … Czytaj dalej Na plaży słońce niestety nie praży…

0 komentarzy

Zadecydowały detale…

W piątek 24. maja 2019 r. na stadionie Fair Play Arena w Trzebnicy odbyły się Mistrzostwa Powiatu Trzebnickiego w piłce nożnej chłopców w ramach Licealiady Dolnośląskiej. Do turnieju przystąpiły tylko dwie drużyny z Trzebnicy, więc starcie pomiędzy PZS 1 i … Czytaj dalej Zadecydowały detale…

0 komentarzy

Gimnazjaliści bez awansu.

Dnia 14 maja 2019 r. na Stadionie Fair Play Arena w Trzebnicy, odbyły się Mistrzostwa Gminy Trzebnica w piłce nożnej chłopców. W rywalizacji uczestniczyły cztery szkoły naszej gminy: SP Nr 1 i Nr 3 w Trzebnicy, SP w Masłowie oraz … Czytaj dalej Gimnazjaliści bez awansu.

0 komentarzy

W Obornikach poza podium.

Dalszym etapem rozgrywek w piłkę ręczną były Mistrzostwa Powiatu, które odbyły się 20 marca 2019 r. w Obornikach Śląskich. W rywalizacji wzięło udział sześć drużyn: SP Nr1 i SP Nr2 z Obornik Śląskich, szkoły podstawowe ze Żmigrodu, Prusic, Zawoni i … Czytaj dalej W Obornikach poza podium.

0 komentarzy

Siatkarki bez awansu, ale z zasłużonym II miejscem!

W czwartek 07.03 2019 r. w Miliczu rozegrane zostały Eliminacje Strefy Wrocławskiej w Piłce Siatkowej Dziewcząt organizowane w ramach Dolnośląskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W turnieju udział wzięły trzy szkoły: Szkoła Podstawowa nr 1 w Sycowie, Powiatowe Gimnazjum Sportowo – Językowe … Czytaj dalej Siatkarki bez awansu, ale z zasłużonym II miejscem!

0 komentarzy