Aktualności sportowe

sport

„Gdyby kózka nie skakała…”

W dniu 8 czerwca 2018 r. w Strzelinie odbył się Finał Strefy Wrocławskiej w Siatkówce Plażowej. Do rywalizacji w kategorii dziewcząt przystąpiło 6 szkół: I LO Milicz, VIII LO Wrocław, SMS Junior Wrocław, ZSP Syców, LO Strzelin oraz LO Trzebnica. … Czytaj dalej „Gdyby kózka nie skakała…”

0 komentarzy

Złoto i brąz naszych licealistów na obornickim piasku!

W dn. 6.06.2018 r. na boiskach przy basenie OSiR-u w Obornikach Śląskich odbyły się Mistrzostwa Powiatu Trzebnickiego dziewcząt i chłopców w siatkówce plażowej szkół ponadgimnazjalnych. Na starcie stanęły reprezentacje wszystkich szkół naszego powiatu. Zawody rozegrano systemem ,,każdy z każdym”. Nasze … Czytaj dalej Złoto i brąz naszych licealistów na obornickim piasku!

0 komentarzy

Tak mało zabrakło do szczęścia…

Dnia 5 czerwca 2018 roku na piaszczystych boiskach w Obornikach Śląskich zorganizowany został Finał Powiatowy w siatkówce plażowej dziewcząt. Jak przystało na dyscyplinę sportu , zawodom towarzyszyła piękna, słoneczna pogoda oraz niemalże 30 – stopniowa temperatura powietrza. Do rozgrywek przystąpiło … Czytaj dalej Tak mało zabrakło do szczęścia…

0 komentarzy

Na plaży słońce praży

Piątego czerwca br. na terenie OSiR w Obornikach Śląskich w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej odbyły się Mistrzostwa Powiatu Trzebnickiego w Siatkówce Plażowej. Reprezentanci naszej szkoły w składzie: Mikołaj Łuszczyński, Filip Rojewski  – obaj IIIA oraz Jakub Świdziński IIID postanowili spróbować swoich sił w tej dyscyplinie. Oprócz nich w zawodach wzięło udział jeszcze sześć drużyn naszego powiatu. Rywalizacja odbywała się w dwóch grupach. Nasi chłopcy trafili do grupy trzy zespołowej i w pierwszym meczu ulegli Szkole Podstawowej Nr 1 w Trzebnicy. W kolejnym pokonali Gimnazjum Dwujęzyczne w Obornikach Śląskich. Ostatni grupowy mecz ze Szkołą Podstawową w Pęgowie miał zadecydować o wejściu … Czytaj dalej Na plaży słońce praży

0 komentarzy

Dzień Sportu Szkolnego 2018

W środę 30 maja 2018 r. mieliśmy okazję sprawdzić swoją kondycję, współpracę i formę 🙂 W naszej szkole odbył się Dzień Sportu – święto wszystkich, którym rywalizacja fair play i dobra zabawa nie są obce. W ramach wydarzenia mierzyliśmy się … Czytaj dalej Dzień Sportu Szkolnego 2018

0 komentarzy

Drugie miejsce po raz drugi …

Ten tydzień upływa pod znakiem sportowych zmagań naszych uczniów. Dzisiaj tj.23.05.2018 przyszedł czas na koszykówkę uliczną czyli STREETBALL. Zawody odbywały się w sali Szkoły Podstawowej w Pęgowie, a wyzwanie zdobycia tytułu mistrzowskiego w tej coraz popularniejszej dyscyplinie sportu, podjęli reprezentanci … Czytaj dalej Drugie miejsce po raz drugi …

0 komentarzy