Aktualności sportowe

sport

Gorzki smak brązu…

Dzień po dziewczętach tj. 20.12.2018 r. na parkiet naszej sali wyszli chłopcy, którzy również walczyli o Mistrzostwo Powiatu Trzebnickiego w piłce siatkowej w ramach Licealiady Dolnośląskiej. Niestety, tak jak koleżankom, nie udało im się obronić zdobytego rok temu tytułu mistrzowskiego. … Czytaj dalej Gorzki smak brązu…

0 komentarzy

Siatkarki trzecie w powiecie.

W dniu 19.12.2018 r. odbyły się w naszej szkole Mistrzostwa Powiatu Trzebnickiego w Piłce Siatkowej Dziewcząt, rozgrywanych w ramach Dolnośląskiej Licealiady Młodzieży. Do rywalizacji zgłosiły się reprezentacje czterech szkól naszego powiatu. W wyniku pojedynków, rozgrywanych systemem „każdy z każdym” ,do … Czytaj dalej Siatkarki trzecie w powiecie.

0 komentarzy

Szachowe srebro!!

Zawody Powiatowe w Szachach, które odbyły się w dniu 12.12.2018 r. zakończyły się dla naszych uczniów sukcesem – zdobyciem II miejsce i tym samym awansem do Finału Strefy Wrocławskiej. Mistrzem powiatu została drużyna z Powiatowego Zespołu Szkół im. Jana Pawła … Czytaj dalej Szachowe srebro!!

0 komentarzy

Szachiści do boju!

11.12.2018r. po raz XIII odbył się w szkole Turniej Szachowy, w którym wzięło udział 14 uczniów LO (w tym dwie dziewczęta) oraz 4 uczniów gimnazjum. Mistrzem szachownicy okazał się Kamil Białek (Ib), II miejsce zajął Maksymilian Wachowiak (IIb), na najniższym … Czytaj dalej Szachiści do boju!

0 komentarzy

Sportowe emocje po egzaminacyjnych…

Po trzydniowych zmaganiach podczas próbnych egzaminów, nasi gimnazjaliści w piątek 7 grudnia 2018 r., przystąpili, pełniąc rolę gospodarzy, do rozgrywek o Mistrzostwo Gminy Trzebnica w Halowej Piłce Nożnej. O mistrzowski tytuł, oprócz naszej, walczyły reprezentacje SP Nr 1 i SP … Czytaj dalej Sportowe emocje po egzaminacyjnych…

0 komentarzy

Emocje ,,za miedzą”.

W dniu 15 listopada 2018 reprezentacje dziewcząt i chłopców naszego gimnazjum wzięły udział w Mistrzostwach Gminy w piłce koszykowej, rozgrywanych w ramach Dolnośląskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Gospodarzem imprezy była Szkoła Podstawowa Nr 3 w Trzebnicy. Do rywalizacji dziewcząt zgłosiła się, … Czytaj dalej Emocje ,,za miedzą”.

0 komentarzy