Aktualności sportowe

sport

Siatkarki bez awansu, ale z zasłużonym II miejscem!

W czwartek 07.03 2019 r. w Miliczu rozegrane zostały Eliminacje Strefy Wrocławskiej w Piłce Siatkowej Dziewcząt organizowane w ramach Dolnośląskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W turnieju udział wzięły trzy szkoły: Szkoła Podstawowa nr 1 w Sycowie, Powiatowe Gimnazjum Sportowo – Językowe … Czytaj dalej Siatkarki bez awansu, ale z zasłużonym II miejscem!

0 komentarzy

Sukces szczypiornistów.

W dniu 7 marca 2019 r. w Szkole Podstawowej Nr 1 odbyły się Mistrzostwa Gminy w piłce ręcznej chłopców. Zawody rozpoczęły się dla nas pomyślnie. Odnieśliśmy szybkie zwycięstwo 7:1 nad SP Nr 2. Kolejny mecz z Szkołą Podstawową Nr 3 … Czytaj dalej Sukces szczypiornistów.

0 komentarzy

O krok od finału…

6 marca 2019 r. w Środzie Śląskiej reprezentantki naszego liceum uczestniczyły w Eliminacjach Strefy Wrocławskiej w piłce koszykowej. W zawodach, oprócz wspomnianych wyżej licealistek, wzięły udział jeszcze drużyny: gospodarzy, uczennice X LO z Wrocławia oraz reprezentacja LO w Brzegu Dolnym. … Czytaj dalej O krok od finału…

0 komentarzy

Podwójne złoto!!!

Dnia 05.03.2019 r. w Powiatowym Zespole Szkół w Żmigrodzie odbyły się Finały Powiatowe Dolnośląskiej Licealiady Młodzieży w Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców. W turnieju udział wzięły trzy zespoły żeńskie oraz cztery męskie. W celu wyłonienia zwycięzcy drużyny rywalizowały ze sobą … Czytaj dalej Podwójne złoto!!!

0 komentarzy

Gimnazjaliści – TENISIŚCI ZE ZŁOTEM !

05.03.2019 r. w Prusicach odbyły się Finały Powiatowe Tenisa Stołowego dla szkół gimnazjalnych. W turnieju wzięło udział 5 drużyn, z których nasi zawodnicy ukazali się niepokonani zdobywając I miejsce. Srebrny medal zdobyli uczniowie z Pęgowa, brązowe medale przypadły dla drużyny … Czytaj dalej Gimnazjaliści – TENISIŚCI ZE ZŁOTEM !

0 komentarzy

,,Jedna Wenta”, dwa horrory i … III miejsce.

W dn. 1 marca 2019 r. w hali Gimnazjum w Obornikach Śląskich odbył się Finał Mistrzostw Powiatu Trzebnickiego w piłce ręcznej chłopców w ramach Licealiady Dolnośląskiej. Na zawody stawiły się reprezentacje wszystkich szkół z naszego powiatu. Pierwszy mecz nasi chłopcy … Czytaj dalej ,,Jedna Wenta”, dwa horrory i … III miejsce.

0 komentarzy