Aktualności sportowe

sport

W Obornikach poza podium.

Dalszym etapem rozgrywek w piłkę ręczną były Mistrzostwa Powiatu, które odbyły się 20 marca 2019 r. w Obornikach Śląskich. W rywalizacji wzięło udział sześć drużyn: SP Nr1 i SP Nr2 z Obornik Śląskich, szkoły podstawowe ze Żmigrodu, Prusic, Zawoni i … Czytaj dalej W Obornikach poza podium.

0 komentarzy

Siatkarki bez awansu, ale z zasłużonym II miejscem!

W czwartek 07.03 2019 r. w Miliczu rozegrane zostały Eliminacje Strefy Wrocławskiej w Piłce Siatkowej Dziewcząt organizowane w ramach Dolnośląskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W turnieju udział wzięły trzy szkoły: Szkoła Podstawowa nr 1 w Sycowie, Powiatowe Gimnazjum Sportowo – Językowe … Czytaj dalej Siatkarki bez awansu, ale z zasłużonym II miejscem!

0 komentarzy

Sukces szczypiornistów.

W dniu 7 marca 2019 r. w Szkole Podstawowej Nr 1 odbyły się Mistrzostwa Gminy w piłce ręcznej chłopców. Zawody rozpoczęły się dla nas pomyślnie. Odnieśliśmy szybkie zwycięstwo 7:1 nad SP Nr 2. Kolejny mecz z Szkołą Podstawową Nr 3 … Czytaj dalej Sukces szczypiornistów.

0 komentarzy

O krok od finału…

6 marca 2019 r. w Środzie Śląskiej reprezentantki naszego liceum uczestniczyły w Eliminacjach Strefy Wrocławskiej w piłce koszykowej. W zawodach, oprócz wspomnianych wyżej licealistek, wzięły udział jeszcze drużyny: gospodarzy, uczennice X LO z Wrocławia oraz reprezentacja LO w Brzegu Dolnym. … Czytaj dalej O krok od finału…

0 komentarzy

W połowie stawki!

Dzień po licealistach – 5 marca 2019 r. – do walki o najlepsze miejsce w Finale Strefy Wrocławskiej Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym stanęli nasi gimnazjaliści: Maciej Śmichowicz III c, Krystian Treliński III d i Artur Okoński III d … Czytaj dalej W połowie stawki!

0 komentarzy

Podwójne złoto!!!

Dnia 05.03.2019 r. w Powiatowym Zespole Szkół w Żmigrodzie odbyły się Finały Powiatowe Dolnośląskiej Licealiady Młodzieży w Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców. W turnieju udział wzięły trzy zespoły żeńskie oraz cztery męskie. W celu wyłonienia zwycięzcy drużyny rywalizowały ze sobą … Czytaj dalej Podwójne złoto!!!

0 komentarzy