img_0840

Siatkarki z liceum trzecie w Powiecie!

W dniu 24 listopada 2016 r. ,podobnie jak w poprzednich latach, byliśmy gospodarzami Mistrzostw Powiatu Trzebnickiego w piłce siatkowej licealistek. Do rywalizacji przystąpiły cztery drużyny naszego Powiatu: dziewczęta z Powiatowego Zespołu Szkół w  Żmigrodzie, z Powiatowego Zespołu Szkół z  Obornik … Czytaj dalej Siatkarki z liceum trzecie w Powiecie!

fotd3e5

Wspieram, doceniam, okazuję życzliwość, szanuję, czyli kampania „ZAUWAŻENI” w naszej szkole

Grupa młodzieży gimnazjalnej z Powiatowego Zespołu Szkół nr 1 w Trzebnicy już trzeci miesiąc wykonuje zadania w ramach ogólnopolskiej kampanii społecznej „Zauważeni”, której patronują UWAGA!TVN i Fundacja ZACZYN

Czytaj dalej „Wspieram, doceniam, okazuję życzliwość, szanuję, czyli kampania „ZAUWAŻENI” w naszej szkole”

20161118_111832

Szachiści z liceum wicemistrzami Powiatu Trzebnickiego!

Reprezentacja naszego liceum w piątek 18.11.2016 r. wzięła udział w Turnieju o Mistrzostwo naszego powiatu, w którym zajęła II miejsce. Zawody odbyły się w PZS nr 2 w Trzebnicy. Złoty medal zdobyła drużyna gospodarzy. Anna Krzemieniec Skład naszej reprezentacji to: Maja … Czytaj dalej Szachiści z liceum wicemistrzami Powiatu Trzebnickiego!