Wyjątkowa szkoła w wyjątkowym otoczeniu!

Wyjątkowa szkoła w wyjątkowym otoczeniu!

Liceum Ogólnokształcące
im. II Armii Wojska Polskiego

Powiatowe Gimnazjum
Sportowo – Językowe

Kontakt

Powiatowy Zespół Szkół nr 1

ul. Wojska Polskiego 17
55-100 Trzebnica
tel. 071 312 09 76,
fax 071 723 40 53
pzs1@poczta.onet.pl Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Happy Go Lucky


Ważne informacje

Joomla 1.5 Featured Articles
Gala Laureatów - zDolny Ślązak 2012 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Bogumiła Łukaniec   
Wtorek, 03 Kwiecień 2012 17:30
 

Dziękuję serdecznie Rodzicom i Nauczycielom, szczególnie p. R.Kliglichowi i p. S.Matysiakowi, za pomoc i trud włożony w moją edukację, dzięki Nim bowiem zostałem Laureatem konkursu z matematyki.

Edwin Nooitgedagt z III C G

 Dla wszystkich ZDOLNYCH ŚLĄZAKÓW nadszedł wielki dzień. Dnia 30. marca odbyła się Gala Laureatów zDolnego Ślązaka Gimnazjalisty roku 2011/12. Po wielu dniach naszych trudów, wysiłków i pracy w Auli Jana Pawła II na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu wręczono nagrody najlepszym z najlepszych. Laureaci różnych dyscyplin, jak matematyka, języki obce, przedmioty humanistyczne czy przyrodnicze otrzymali medale oraz tytuł LAUREATA wraz ze zwolnieniem z egzaminu gimnazjalnego i możliwością wyboru dowolnej szkoły ponadgimnazjalnej. Niektórzy uczniowie połączyli nawet wodę z ogniem, czyli przedmioty humanistyczne ze ścisłymi i już osiągnęli  maksymalny wynik z egzaminu gimnazjalnego.
Jako uczeń naszej szkoły i reprezentant powiatu trzebnickiego cieszę się, że nasze gimnazjum bierze czynny udział w konkursach właśnie takich, jak zDolny Ślązak.