Wyjątkowa szkoła w wyjątkowym otoczeniu!

Wyjątkowa szkoła w wyjątkowym otoczeniu!

Liceum Ogólnokształcące
im. II Armii Wojska Polskiego

Powiatowe Gimnazjum
Sportowo – Językowe

Kontakt

Powiatowy Zespół Szkół nr 1

ul. Wojska Polskiego 17
55-100 Trzebnica
tel. 071 312 09 76,
fax 071 723 40 53
pzs1@poczta.onet.pl Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Happy Go Lucky


Ważne informacje

Joomla 1.5 Featured Articles
Eliminacje Międzypowiatowe w piłce siatkowej dziewcząt PDF Drukuj Email
Wpisany przez Jarek Jezewski   
Środa, 05 Marzec 2014 21:29
 
Potyczek siatkarskich ciąg dalszy…
Jeszcze przed feriami siatkarki naszego gimnazjum zagwarantowały sobie możliwość gry w Eliminacjach Międzypowiatowych Dolnośląskiej Gimnazjady Młodzieży w piłce siatkowej dziewcząt, które odbyły się 4 marca 2014 r. w naszej szkole. Poza reprezentacją Powiatowego Gimnazjum Sportowo – Językowego w Trzebnicy prawo udziału w turnieju miały również trzy inne szkoły: Gimnazjum Nr 1 w Brzegu Dolnym, Gimnazjum w Miliczu oraz Gimnazjum w Prusach.
Niestety ostatnia z wyżej wymienionych szkól nie dojechała na zawody. Turniej rozegrany został systemem „każdy z każdym”.  W pierwszym meczu po przeciwnych stronach siatki stanęły nasze dziewczęta oraz siatkarki z Milicza. Od pierwszego gwizdka sędziego na parkiecie dominowały przeciwniczki. Ich trudna zagrywka, ambitna gra w obronie oraz mocny atak spowodowały, iż przegrałyśmy ten mecz 0:2. W drugim spotkaniu rywalizowały ze sobą zespoły przyjezdne. Mecz zakończył się zwycięstwem uczennic z Gimnazjum w Miliczu stosunkiem setów 2:0. Trzeci i zarazem ostatni pojedynek odbył się między naszą drużyną a zespołem z Brzegu Dolnego. Tym razem to my dyktowałyśmy warunki i  pokonałyśmy rywalki 2:0. Ostatecznie I miejsce w turnieju zdobyło Gimnazjum w Miliczu, na II miejscu uplasowała się nasza szkoła, a na III – Gimnazjum Nr 1 w Brzegu Dolnym. Zespoły, które zajęły dwa pierwsze miejsca awansowały do kolejnego etapu rozgrywek – Finału Międzypowiatowego. Joanna Pilip
Naszą szkołę reprezentowały: Aleksandra Haracz – kapitan zespołu, Kinga Sznajder, Marlena Filip, Karolina Żylak, Daria Marciniec, Izabela Kubiak, Klaudia Trelińska – libero, Karolina Daniluk, Natalia Skóra, Kinga Mamrot oraz Iga Rojewska, która z powodu kontuzji nie mogła grać, ale całym sercem była z zespołem. Trenerem zespołu jest p. Joanna Pilip